Collection: 时令生果 FRUIT

95 products
  • Banana
    Regular price
    $0.32 /
    Sold as $0.79/lb
    Sale price
    $0.32 /
    Regular price
    /

    Sold as $0.79/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Lady Apples
    Regular price
    $0.56 / ea
    Sold as $1.39/lb
    Sale price
    $0.56 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.39/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gala Apple
    Regular price
    $0.67 / ea
    Sold as $1.69/lb
    Sale price
    $0.67 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.69/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ambrosia Apple
    Regular price
    $0.73 / ea
    Sold as $1.39/lb
    Sale price
    $0.73 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.39/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chinese Fuji apple
    Regular price
    $0.80 / ea
    Sold as $0.5/lb
    Sale price
    $0.80 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $0.5/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Nectarine
    Regular price
    $0.84 / ea
    Sold as $1.68/lb
    Sale price
    $0.84 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.68/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Delicious Apple
    Regular price
    $0.92 / ea
    Sold as $1.59/lb
    Sale price
    $0.92 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.59/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi
    Regular price
    $0.99 / ea
    ea
    Sale price
    $0.99 / ea
    Regular price
    / ea

    ea
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Peach
    Regular price
    $0.99 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $0.99 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fuji Apple (U.S)
    Regular price
    $1.07 / ea
    Sold as $1.89/lb
    Sale price
    $1.07 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.89/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Del. Apple
    Regular price
    $1.11 / ea
    Sold as $2.59/lb
    Sale price
    $1.11 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $2.59/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Danjou Pear
    Regular price
    $1.13 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $1.13 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Apple
    Regular price
    $1.24 / ea
    Sold as $2.59/lb
    Sale price
    $1.24 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $2.59/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sunkist Orange
    Regular price
    $1.29 /
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $1.29 /
    Regular price
    /

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • California Sweet Orange
    Regular price
    $1.43 / ea
    Sold as $1.79/lb
    Sale price
    $1.43 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.79/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sunkist Red Navel Orange
    Regular price
    $1.55 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $1.55 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hyden Mango
    Regular price
    $1.59 / ea
    each
    Sale price
    $1.59 / ea
    Regular price
    / ea

    each
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ataulfo Mango
    Regular price
    $1.59 / ea
    Sale price
    $1.59 / ea
    Regular price
    / ea

    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Kiwi
    Regular price
    $1.99 / ea
    Sale price
    $1.99 / ea
    Regular price
    / ea

    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delicia Avocado
    Regular price
    $1.99 / ea
    each
    Sale price
    $1.99 / ea
    Regular price
    / ea

    each
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Grapefruit
    Regular price
    $1.99 / ea
    Sale price
    $1.99 / ea
    Regular price
    / ea

    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bartlett Pear
    Regular price
    $2.39 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $2.39 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Manzano banana
    Regular price
    $2.59 / ea
    Sold as $1.3/lb
    Sale price
    $2.59 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.3/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Loose Dragon Fruit
    Regular price
    $2.78 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $2.78 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado (Bag)
    Regular price
    $2.98 / bag
    each
    Sale price
    $2.98 / bag
    Regular price
    / bag

    each
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries
    Regular price
    $2.99 / ea
    170g
    Sale price
    $2.99 / ea
    Regular price
    / ea

    170g
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries Mures
    Regular price
    $2.99 / ea
    170g
    Sale price
    $2.99 / ea
    Regular price
    / ea

    170g
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Young Coconut
    Regular price
    $2.99 / ea
    each
    Sale price
    $2.99 / ea
    Regular price
    / ea

    each
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Mandarins
    Regular price
    $3.11 / ea
    Sold as $2.59/lb
    Sale price
    $3.11 / ea
    Regular price
    / ea

    Sold as $2.59/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Ercolini Pear
    Regular price
    $3.58 / pack
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $3.58 / pack
    Regular price
    / pack

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Small Guava in Box
    Regular price
    $3.59 / ea
    585g
    Sale price
    $3.59 / ea
    Regular price
    / ea

    585g
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple
    Regular price
    $3.59 / ea
    1 Each
    Sale price
    $3.59 / ea
    Regular price
    / ea

    1 Each
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi (Box)
    Regular price
    $3.59 / ea
    2lb
    Sale price
    $3.59 / ea
    Regular price
    / ea

    2lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vietnamese Bananas
    Regular price
    $3.89 / bunch
    Sold as $1.39/lb
    Sale price
    $3.89 / bunch
    Regular price
    / bunch

    Sold as $1.39/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ya Pears
    Regular price
    $3.94 / pack
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $3.94 / pack
    Regular price
    / pack

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Seedless Grapes
    Regular price
    $3.97 /
    Sold as $1.59/lb
    Sale price
    $3.97 /
    Regular price
    /

    Sold as $1.59/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Plum
    Regular price
    $3.98 / pack
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $3.98 / pack
    Regular price
    / pack

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • L.H.I Guava (1.5 Lbs)
    Regular price
    $3.99 / pack
    1.5 Lbs
    Sale price
    $3.99 / pack
    Regular price
    / pack

    1.5 Lbs
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry
    Regular price
    $3.99 / ea
    Sale price
    $3.99 / ea
    Regular price
    / ea

    Unit price
    per 
    Sold out
  • Passion Fruit
    Regular price
    $3.99 / pack
    Sold as $/pack
    Sale price
    $3.99 / pack
    Regular price
    / pack

    Sold as $/pack
    Unit price
    per 
    Sold out